WebRebel

 

Online kurz Webrebel  je prvý kompletný online kurzu web-designu, ktorý sa skladá z modulov ako  HTML a CSS, responzívny web-design a JavaScript/jQuery. Načo/Prečo? Tieto technológie budeš potrebovať, keď budeš chcieť si vytvoriť moderne vyzerajúcu webovú stránku.

Co vsetko sa v tomto kurze naucis ?

HTML a CSS

Tieto dve zložky, sú základom každého webu. Prostredníctvom nich sa tvorí štruktúra, obsah a design webovej stránky.K tomu, aby si sa stal profesionálnym web dizajnérom, budeš potrebovať ovládať obe tieto technológie. Na kurze webrebel, sa dozvieš v 40 videách všetko potrebné, čo musíš ovládať. Táto časť je navyše ZDARMA! Tak nečakaj a utekaj si pozrieť hneď prvé video, ktoré ti pomôže splniť si tvoj sen!

RESPONZÍVNY WEB-DESIGN

Responzívny web design znamená vedieť webovú stránku optimalizovať pre mobilné zariadenia. V súčasnej dobe je s týmto práve veľký problém. Mnohé stránky sa na menších zariadeniach zobrazujú úplne inak ako na pc. Vďaka tomuto kurzu, získaš všetky potrebné vedomosti k tomu, aby si vedel svoju stránku správne optimalizovať. Poďakujú sa ti nielen návštevníci stránky, ale aj Google, ktorý vo svojom algoritme vyhľadávania uprednostňuje webové stránky optimalizované pre mobily!

JAVASCRIPT/JQUERY

Kompletný kurz ukončíš modulom, ktorý sa venuje javascript a jquary. V tomto modelu sa naučíš ako webstránkam pridať interaktivitu, dynamiku prostredníctvom animácii, čím zvýšiš ich použiteľnosť. Naplň svoj web rôznymi efektami, animáciami, vyskakujúcimi okienkami.

Vytvor si zaujímavú web stránku za pomoci profesionálneho kurzu, ktorého cena je 179,00 €. Obohať svoje vedomosti o viac ako 120 kvalitných video-tutoriálov, ktoré ti zmenia život. Navyše získaš certifikát o absolvovaní kurzu, ktorý je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Ak nebudeš spokojný, tak máš  garanciu vrátenia peňazí.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.