Vzdelanie, ktoré ti zmení život

Nie! Nemáme na mysli žiadne vysoké školy, ani nadstavbové vzdelanie. Ide o vzdelávanie, ktoré ti zmení život, kariéru či tvoju prácu. Stále nič ? Reč je predsa o kurzoch! Jednou z možností, ako zlepšiť vaše vzdelanie sú online kurzy.

Kde nájdem také kurzy.   V dnešnej dobe je už veľa stránok, ktoré ponúkajú online kurzy. Záleží už na Vás akej internetovej stránke respektíve firme, dáte prednosť. Vysokokvalitné  online kurzy ponúka aj napríklad learn2code.sk.

Z akých kurzov si môžem vybrať ? V ponuke nájdete množstvo kurzov, ktoré sú zoradené podľa jednotlivých kategórii. Záleží len na Vás o akú oblasť máte záujem. Na výber máte programovacie, dizajnové, marketingové, office, video kurzy a iné.

 

Kurzy zadarmo!

 

V ponuke online kurzov nájdete aj také, ktoré sú úplne zadarmo! V aktuálnej ponuke sú momentálne štyri kurzy, za ktoré nemuste nič platiť. Na výber máte kurz – Java pre začiatočníkov, kurz – Základy online stratégie, kurz – Visual design a kurz – Základy marketingu. Celkom slušný výber čo poviete ?

  1. Java pre začiatočníkov.

Zadarmo máte možnosť sa naučiť najrozšírenejší a najpoužívanejší programovací jazyk ! Kvalifikovaný lektor Vám vysvetlí históriu, základné pojmy a nastavenie prostredia Javy. Nenechajte si ujsť takú skvelú príležitosť!

  1. Základy online stratégie.

Zaujímate sa o marketingovú stratégiu ? Tak práve pre vás je tento kurz určený. Zistite, že online marketing nie je len o Facebooku či  Google!

  1. Visual design.

Snívate o vlastnom motíve na tričku ? Vytvorte si ho ! V tomto kurze sa naučíte postupovať krok za krokom k vytvoreniu vlastného motívu na tričko.

  1. Základy marketingu.

Vyberte si kurz marketingu, v ktorom sa dozviete a naučíte všetky základné pojmy z online marketingu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.