Vyliečte svoje kĺby hneď a bez operácie

Nikto z nás, nemá rád pocit bolesti. Nezáleží pritom  či  ide o bolesť hlavy, hrdla alebo kĺbov. Každá bolesť nás určitým spôsobom obmedzuje ako v súkromnom, tak  aj pracovnom živote.

V tomto článku si povieme viac o tom, ako poraziť bolesť kĺbov  a žiť znova bezbolestný život, v ktorom sa viac nemusíte obávať  o stratu zamestnania.

 

Čo je to artróza?

 

Ide o ochorenie kĺbov, ktoré vzniká z preťaženia. Samotné ochorenie neohrozuje náš život, ale ho značne obmedzuje. Pri ochorení nie sú postihnuté len kĺby, ale aj priľahlé kosti. Z tohto dôvodu, sa  používa  názov – osteoartróza.

 

Ako sa prejavuje ?

 

Zo začiatku pociťujeme bolesť kĺbov po nejakej väčšej námahe. Takáto bolesť sa prejavuje stuhnutím svalov a reagovaním na zmenu počasia. Pokročilejšia fáza sa prejavuje už bolesťou aj v čase, keď nevykonávame žiadnu namáhavú činnosť. Navyše takto poškodená chrupavka začína opúchať, zapaľuje sa a ochabuje. Je to spôsobené  tým, že kosti sa o seba trú a kĺb sa s tým vyrovnáva vyššou produkciou kĺbovej tekutiny, ktorá spôsobuje tieto  nepríjemnosti.

 

Aké sú možnosti liečby ?

 

V prvom rade odporúčame navštíviť ortopéda, ktorý určí rozsah poškodenia vašej chrupavky. Bežným ďalším postupom je liečba pomocou liekov. Pravdou však je, že takáto liečba problém nevyrieši, ale ho iba  oddiali od operačného riešenia a umelej náhrady kĺbu.

 

Neexistuje iný spôsob liečby ?

 

Existuje! V dnešnej dobe sa s týmto problémom vieme vysporiadať aj bez operácie! Jedná sa o takzvanú MBST terapiu (magneticko – rezonančnú terapiu rastu bunkových jadier), ktorá je najmodernejšou a najúčinnejšou liečebnou metódou. Terapia sa zameriava na presnú  príčinu ochorenia, ktorou je úbytok chrupavky. Výsledkom liečby je rast objemu a hrúbky chrupavkovej vrstvy.

 

Aká je cena ?  

 

Treba podotknúť, že MBST terapia nie je hradená zdravotnými poisťovňami. Cena konzultácie a vyšetrenia je spoplatnená sumou 40 eur. Samotná výška ceny terapie závisí od počtu potrebných hodín na vyliečenie, ktoré Vám určí lekár podľa  rozsahu poškodenia chrupavky.

Platí však, že 60 minút terapie  stojí 130 eur.

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.