Top 5 špionážnych vecičiek, o ktorých musíte vedieť

Obľúbenci špionážnej techniky si prídu na svoje. Prinášame Vám 5 špionážnych „hračiek“, o ktorých ste ešte nepočuli. Pohodlne sa usaďte a prečítajte si článok, ktorý Vás iste zaujme!

  • Bezpečné kukátko

Kukátko alebo inak priehľad vo dverách, je už prakticky súčasťou každých dverí. Je dôležitý najmä pre bezpečnosť. Doteraz ste však cez kukátka mohli vidieť osoby pred dverami, ale aj oni mohli vidieť Vás, keď ste sa pozerali.  Toto špeciálne kukátko Vám však zaručí to, že Vás osoba za dverami vôbec neuvidí. Čo na to poviete ? Utekáte spolu so mnou do obchodu pre jedno ?

  • Laserový mikrofón

Radi odpočúvate susedov ? Ak áno, tak určite poznáte „metódu pohárov“, ktorá sa využívala napríklad v slovenskom seriály Susedia. Ak by sa niekedy stal zázrak a bolo by pokračovanie, tak by zjavne už používali laserový mikrofón, ktorý  zachytí konverzáciu cez stenu, sklo a aj na veľkú vzdialenosť.

  • Skenovacie okuliare

Priznám sa, že  existencia skenovacích okuliarov, vo mne vyvolala menší strach, ale aspoň viem, že si treba dávať pozor aj na obľúbencov slnečných okuliarov. Tieto okuliare dokážu zachytiť a zaznamenať  až neuveriteľných 13 miliónov okoloidúcich! Jednoducho sci-fi veci sa stávajú reálnymi.

  • Skenovacie pero

O pere so zabudovanou kamerou či mikrofónom, ste už iste počuli. Vedeli ste však, že existuje špionážne pero so skenovacou funkciou ? S takýmto perom môžete rýchlo a bez problémov nafotiť všetko potrebné a nikomu ani nenapadne, že ste nejaký  špión.

  • Špionážne šperky, rúže a špirály

Pamätáte si ešte jetixovú  rozprávku Totally spies ? Ja teda áno !  Pre tých, ktorí ju nepoznajú, išlo o rozprávku o troch mladých dievčatách, ktoré sa stali špiónkami. Úprimne  som im závidela každú špionážnu vecičku a zjavne som nebola jediná. Pravdepodobne sa nimi inšpirovali aj výrobcovia skutočných špionážnych šperkov a rúžov!

Vyrobili totiž  napríklad šperky so zabudovanou kamerou či rúže a špirály, ktoré v sebe ukrývajú nôž. Konečne sa môžeme tešiť aj my ženy.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.