TOP  5 erotických pochúťok

Ak máte radi experimenty, tak určite poznáte rôzne sexuálne pomôcky či hračky. Vedeli ste však, že existujú aj erotické pochúťky? Ak nie, tak sme pre Vás pripravili článok o piatich erotických pochúťkach, ktoré musíte rozhodne ochutnať.

 

EROTICKÉ CUKRÍKY

 

Lahodné cukríky, ktoré premenia Váš orálny zážitok na skutočný sexuálny pôžitok. Cukrovinky s príchuťou mäty, neobsahujú žiaden cukor, a aj  napriek tomu dodajú vašim zmyslom pocit úplnej blaženosti. Jedinečná pomôcka na orálny sex, ktorú musia mať aj tí najskúsenejší milovníci.

 

ČOKOLÁDA NA TELO V PLECHOVKE

 

Maľovanie je krásne umenie, ale čo by ste povedali na maľovanie čokoládou? Telová čokoláda, je špeciálne navrhnutá na maľovanie na telo. Ponúka jedinečný a navyše extra sladký sexuálny zážitok. Vyskúšajte a uvidíte, že neodoláte. Povýšte maznanie na vyššiu úroveň a objavte vzrušujúce tajomstvá rozkoše!

 

ČOKOLÁDOVÝ PENIS

 

Túžili ste niekedy po penise z čokolády? Aj keď je to netradičný, ale zato isto veľmi originálny nápad. Set s názvom Clone-A-Willy, ponúka všetko potrebné k tomu, aby ste si sami vytvorili repliku čokoládového penisu. Čo hovoríte? Ak neohúri, tak minimálne poteší, že?

 

CUKRÍKOVÉ TANGÁ

 

Spomínate si ešte na cukríkové náhrdelníky? Ak áno, tak čo by ste povedali na dospelú variantu, tohto skvelého nápadu? Cukríkové tangá, sú nohavičky zhotovené z farebných sladkých ovocných cukríkov, ktoré sú navlečené na naťahovacej šnúrke. Tangá z cukríkov, dodajú Vášmu romantickému večeru, úplne nový rozmer. Môžete ich kúpiť v dámskom aj pánskom prevedení, takže si užijete tento vtipný darček navzájom.

 

EROTICKÉ DVOJITÉ LÍZATKO

 

Kto by nemal rád lízatka. Dvojité lízatko Vám však ponúka zámienku pre romantické alebo vášnivé chvíľky s Vašou láskou. Vyskúšajte túto extra sladkú hru a užite si vášnivé bozky, ktoré Vám prinesú nezabudnuteľný intímny prežitok.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.