Top 4 netradičné erotické pomôcky

Sex je veľmi dôležitý pre správne fungovanie vzťahu. Niekedy sa však stane, že to začne byť v posteli stále o tom istom.  V tomto článku Vám prinášame štyri netradičné erotické pomôcky,  vďaka ktorým prinavrátite  stratenú  iskru do Vášho intímneho života.

 

Vagina Sucker

 

Reč je o  anatomicky tvarovanej vákuovej pumpe, ktorá je určená na zvýšenie objemu a citlivosti vašej vagíny. Pomocou ventilu a odsávacej loptičky, získate väčšie pysky a extra prekrvený klitoris. Jedná sa o skvelú erotickú pomôcku, ktorá skvelo poslúži iba vám alebo ju môžete využiť počas predohry s partnerom. S  pumpičkou získate taký dokonalý pôžitok z partnerových dotykov a pohybov, že ju budete chcieť používať stále! Poskytne  Vám intenzívny sexuálny zážitok a viacnásobný orgazmus!

 

Orálny vibrátor

 

Ide o skutočne netradičnú novinku! Tento orálny vibrátor je určený hlavne na dráždenie klitorisu, ale môžete ho použiť aj na stimuláciu iných dráždivých miest na vašom tele. Nechajte sa rozmaznávať jemnými silikónovými jazýčkami, ktoré môžete nastaviť na 3stupne. Dovoľte tejto úžasnej novinke priviesť Vás do siedmeho neba.

 

Vibrátor s ejakuláciou

 

Už sám názov nám napovedá o tom, že sa nejedná o klasický vibrátor. Tento vibrátor bol navrhnutý tak, aby Vám poskytol čo najrealistickejší sexuálny pôžitok. K vibrátoru je pripevnený balónik, ktorý po stlačení vystriekne tekutinu, ktorú doň dáte priamo do Vás. Aj v tomto prípade ide o zaujímavú novinku, ktorú určite musíte vyskúšať.

 

H2O vibrátor

 

H2O vibrátor je inovatívna erotická pomôcka, ktorú môžete pripevniť priamo na vašu sprchovú hadicu. Klasická masturbácia v sprche, sa rázom zmení na vzrušujúci zážitok! Zažite vibrujúce potešenie, ktoré strieka vodu priamo na Váš klitoris.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.