Stať sa prepravcom jednoducho a výhodne

Uvažujete o tom, že sa stanete prepravcom ? Váš sen sa môže rýchlo stať skutočnosťou. Postačí jednoduchá registrácia na getshipment.sk a hneď sa vám otvoria dvere s kopou možností.  V tomto článku sa dozviete všetko o tom, ako sa môžete stať prepravcom rýchlo, jednoducho a navyše výhodne.

 

S čím všetkým Vám pomôže getshipment.sk ?

 

  • Eliminovať mŕtve kilometre a zvýšiť si tak čisté zisky
  • Budovať dlhodobé obchodné partnerstvá a lojálnu klientelu
  • Udržať si prehľad o konkurencii a aktuálnych trendoch

 

Čo budú od Vás potrebovať?

 

Hlavnou prioritou je vytvorenie profilu na getshipment.sk. Registrácia je rýchla, jednoduchá a prebieha  iba v nasledovných troch krokoch:

  1. Výber úrovne členstva. Na výber máte z troch typov členstiev špeditéri, kombinované členstvo PRO a prepravcovia s nákladnými autami. Na výber máte aj dĺžku členstva, ktorá je buď jeden mesiac, pol roka alebo rok.
  2. Vyplnenie profilu. Vyplnením profilu, poskytnete potencionálnemu zákazníkovi prehlaď o všetkých dôležitých informáciách o Vás a službách, ktoré poskytujete. Okrem toho Vám sem budú vaši spokojní zákazníci môcť pridávať hodnotenia, ktoré vám uľahčia cestu k novým zákazníkom.
  3. Verifikácia a akreditácia. V tomto kroku, budete musieť predložiť pár kópii vašich dokumentov. Jedná sa najmä o poistné zmluvy vozidiel, poistenie na prepravu tovaru, poistenie verejnej zodpovednosti a zodpovednosti zamestnávateľa a iné. Týmto si zabezpečíte bezpečnosť a iba kvalitnú, kvalifikovanú konkurenciu! Rovnako dôležitou záležitosťou v tomto kroku je verifikovanie vašej osoby. Ochránite tak zneužitie vašich údajov neoprávnenými osobami.

Zvládli ste všetky kroky, ktoré obsahovala  registrácia ? Gratulujeme. Teraz sa už môžete tešiť a pripravovať na svojich nových zákazníkov!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.