ŠPIONÁŽNA TECHNIKA, KTORÚ MUSÍTE MAŤ!

Enormne rýchly rozvoj modernej techniky,  umožňuje aj nám bežným smrteľníkom využívať top špionážne prístroje, ku ktorým by sme sa bez toho len ťažko dostali. So špionážnou technikou získate vždy dôveryhodné a pravdivé informácie a vďaka nim Vás už nikto obchodne či osobne nikdy nepoškodí.

V nasledujúcom článku sme pre Vás vybrali štyri veľmi zaujímavé špionážne zariadenia, ktoré Vás určite očaria.

ODPOČÚVACIE ZARIADENIE

Milovníci špionážnej techniky alebo slovenského sitkomu Susedia, určite vedia o čom je reč. S touto vecičkou  dokáže odpočúvať konverzácie cez steny či iné prekážky ako dvere či okná. Stačí ak zapnete odpočúvacie zariadenie, vložíte slúchadlá a umiestnite zariadenie na stenu. Prístroj zachytí vlnové pásmo, na ktorom sa nachádzajú hlasy ľudí za stenou a následne Vám zosilní tento zvuk. Budete dokonale počuť všetko, čo sa deje vo vedľajšej miestnosti.

MENIČ HLASU

Túžite niekoho nachytať, ale stále neviete prísť na ideálny spôsob? Vyskúšajte digitálny modulátor hlasu, ktorý Váš hlas zmení na hlas robota. S touto  vecičkou nachytáte kohokoľvek budete chcieť! Stačí rozprávať a o zvyšok sa postará tento skvelý menič hlasu.  Prístroj disponuje nastavením výšky tónov a rýchlosť odozvy pre dokonalý robotický hlas, ktorý nikto nespozná.

KEY LOGGER

Chceli by ste mať prehlaď o všetkom čo sa naťuká na klávesnici? Key logger Vám poskytne celý záznam z vašej klávesnice. Prístroj Vám umožní kontrolovať váš počítač, sledovať heslá a webové stránky, ktoré sa na počítači prehliadali. Navyše toto zariadenie len tak ľahko hocikto neodhalí!  Stačí ak spojíte zariadenie s káblom vedúceho z klávesnice a pripojíte ho k počítaču. Potom už len stačí vyčkať a o malú chvíľu si môžete  získané údaje pozerať napríklad vo Worde.

PERO S NEVIDITEĽNÝM ATRAMENTOM

Podpísali ste už niekedy niečo, čo ste neskôr ľutovali? Ak áno, tak s týmto špionážnym perom sa Vám to už nikdy nestane. Pero je naplnené špeciálnym atramentom, ktorý do hodiny doslova zmizne.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.