Špionážna technika, ktorú musíte mať !

V nasledujúcom  článku sme si pre Vás pripravili tri špionážne vecičky, ktoré musí mať každý poriadny špión. Pozrite sa na ďalšie zaujímavé zariadenia, ktoré Vám môžu v pomôcť vo chvíľach kedy to budete potrebovať.

Špionážna kamera v tvare kľúčenky

Táto vrecková kamera bola navrhnutá tak, aby bolo jej použitie jednoduché pre každého. Je veľmi ľahko prenosná a nenápadná. Svoje kľúče máte kedykoľvek pri sebe, vo vrecku, alebo len tak položené na stole čo je ideálny spôsob skrytého nahrávania záujmového objektu. Táto vrecková kamera má jednoduché pripojenie na PC pomocou dodávaného USB kábla. Zároveň je tiež jednoduchá na používanie. Kameru môžete používať ako fotoaparát alebo videorekordér so záznamom obrazu a zvuku. Je použiteľná aj ako diktafón a USB kľúč. Špionážna kamera je taktiež skvelá na prenosné video a záznam fotografií ako nástroj pre ľudí, ktorí potrebujú vykonávať rýchle a spontánne videozáznamy.

Diktafón v USB kľúči

Špičkový špionážny flash disk bol vyvinutý tak, aby uspokojil všetky požiadavky svojho užívateľa. Tento diktafón sa kvalitou zvuku, pohodlným ovládaním a maximálnou spoľahlivosťou. Môžete ho nosiť Noste stále pri sebe a diskrétne si nahrávať všetky potrebné situácie. Jednoducho ho nechajte ležať na stole či v priehradke vo vozidle a získajte informácie za vašej neprítomnosti. Diktafón je veľmi dobre maskovaný a je na nerozoznania od bežného USB kľúča. Diktafón je vybavený módom detekcie hlasu, v ktorom vydrží až neuveriteľných 25 dní na jedno nabitie! USB kľúč je možné nosiť pripevnený na kľúčoch a mať ho tak kedykoľvek pripravený pre skryté nahrávanie.

Čierne hodinky s IR kamerou

Hodinky s IR kamerou obsahujú vstavaný špeciálny čip, ktorý vám umožní nahrávať takmer úplnú tmu. Hodinky ponúkajú najvyššie rozlíšenie desiatky snímok za sekundu. Svoje zariadenie môžete použiť na vytváranie videozáznamov, hlasových nahrávok a vytváranie fotografií. Tieto hodinky spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov. Vynikajúce použitie ako špionážne hodinky pre tajné zábery, tvorbu dôkazov.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.