S futbaltour k splneniu vášho sna

 

Futbaltour.sk je prvou a najväčšou športovou cestovnou kanceláriou na Slovensku. Realizuje zájazdy na futbalové zápasy po celej Európe. Ponúka Vám  exkluzívne zájazdy a vstupenky na futbal, na ktorých zažijete tú pravú futbalovú atmosféru. Vyberte si z 222 zájazdov a 179 vstupeniek za skvelé ceny!

 

Prečo cestovať s futbaltour.sk?

 

  1. 100% garancia vstupeniek
  2. Služby delegáta je v cene zájazdu
  3. Žiadne dodatočné poplatky
  4. Kategórie vstupeniek podľa výberu
  5. Ponúkajú asistenčné služby nonstop
  6. Individuálny prístup ku každej objednávke
  7. Spolupracujú s overenými a spoľahlivými firmami
  8. Ich  klientmi sú veľké firmy, ako Coca Cola, Pepsi, Nestlé, Orange a Heineken
  9. Za futbalom cestuje už od roku 2008

Zájazd. Kompletného letecký zájazd zahŕňa obojsmerná letenka so všetkými poplatkami, ubytovanie minimálne na 1 noc v 3* hoteli a samozrejme služby slovensky/česky hovoriaceho delegáta. Program zájazdu je väčšinou individuálny. Hlavným bodom je návšteva zápasu. Okrem toho si však môžete spraviť program podľa toho, čo Vám vyhovuje a čo  zaujíma.

Darujte skvelý darček svojim blízkym!

 

Chcete obdarovať  niekoho vám blízkeho, ale neviete čo mu dať?  Doprajte mu exkluzívny futbalový zájazd! Takýto darček bude skvelým nezabudnuteľným zážitkom.

Je úžasné cestovať a spoznávať nové mestá, nie ? Zažite neuveriteľnú  atmosféru a emócie, na futbale. Presvedčte sa prečo je futbal najpopulárnejším športom planéty a prečo ho zbožňuje 3,5 miliardy ľudí vo svete! Darčekové poukážky vám vyrobia na mieru. Ak nechcete kupovať konkrétny zájazd, môžete darovať poukážku v ľubovoľnej hodnote. Darčeková poukážka je vyrobená z kvalitného papiera s dizajnom a textom podľa vašich požiadaviek.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.