Royal Canin – mačka vždy na prvom mieste

 

Royal Canin si zakladá na dlhoročnej filozofii, ktorá znie, že mačka a pes na prvom mieste. Zároveň ku každej mačke pristupujú individuálne a rešpektujú  ich špecifické potreby. Okrem toho,  ustavične vylepšujú receptúry, na ktorých sa osobne podieľajú profesionáli.  Ich cieľom je poskytnúť čo najlepšie nutričné zloženie, pre zlepšenie zdravia a zabezpečenie špecifických potrieb mačiek. V nasledujúcich riadkoch sa môžete dočítať o troch vybraných druhov krmív, ktoré Roayl Canin ponúka.

Vlhké mačacie krmivo ( Feline Health Nutrition Wet)

Tieto exkluzívne vlhké krmivá, sú výsledkom dlhodobého skúmania a zároveň sú najnovším prielomom zdravej výživy. Krmivá sú dostupné v dvoch verziách. Prvou sú extra tenké plátky v omáčke alebo v želé. Kapsičky spĺňajú všetky požiadavky, ktoré sú kladené na zdravú stravu mačiek a zároveň vašim mačkám aj skvelo ulahodia.

Špeciálne granule pre jednotlivé plemená (Feline Breed Nutrition)

Royal Canin dbá aj na aspekty, ktoré naše malé šelmy odlišujú. Z tohto dôvodu, rozlišujú vek, životný štýl a citlivosť alebo napríklad aj plemeno mačiek. Práve pri plemene, sa tvorcovia snažili zamakať. Vytvorili exkluzívny produktový rád, ktorý je určený pre čistokrvné mačky. V ich ponuke z tohto dôvodu nájdete krmivá navrhnuté čisto pre perzskú, britskú, siamskú alebo akúkoľvek inú čistokrvnú micu. Výrobcovia sa riadili heslom, že výnimočné mačky, si zaslúžia aj výnimočné krmivo. Vyskúšajte granule, ktoré boli vytvorené  špeciálne pre vašu mačku.

Granule dbajúce na  zdravie mačiek  ( Feline Health Nutrition)

Mačky sú nielen inteligentné, elegantné, krásne a obratné, ale sú aj zraniteľné. Zraniteľnosť je odrazom najmä  životného štýlu, veku mačiatka. Royal Canin aj v tomto smere nepoľavil a vyvinul granule určené pre špecifické potreby každej mačky. V ponuke nájde krmivá určené mačkám žijúcim vnútri, vonku, dlhovlasým, mladým, starým a podobne. Výber je naozaj široký. Pretože nič nie dôležitejšie ako zdravie vašej mačky.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.