Prečo si stále viac ľudí prenajíma na svadbu limuzínu ?

Určite sa mnohí zhodneme – veci ktoré si nakúpime sa časom pokazia, minu, ale zážitky, tie nám ostanú navždy. Podobne rozmýšľa aj stále viac mladomanželov a z ich svadby sa pokúšajú urobiť skutočný zážitok pre všetkých zúčastnených, ale najmä pre nich samotných. Moderné svady pripomínajú často viac párty v bielom ako klasické svadby aké zažívali naši rodičia, ale istá miera luxusu k svadbám patrí odjakživa.

Jeden z najpríjemnejších spôsobov ako si dopriať na svadbu niečo výnimočne je prenájom svadobnej limuzíny. A rozhodne tu netreba podceňovať prakticky prvok. Limuzíny sú často štedré na priestor, takže ušetríte jedno auto a môžte dopriať rodičom aby sa v tento veľký deň zviezli s vami. Prípadne ponúknete miesto fotografovi a umožnite mu spraviť mimoriadne originálne svadobné fotografie. Práva svadobná párty začína už v limuzíne ! Navyše, limuzíny sú mimoriadne fotogenické, šikovný fotograf ich využité aj v exteriérových fotografiách. A každá nevesta určite ocení ten výrazný rozdiel v komforte pri nastupovaní a vystupovaní , bežne auta predsa len nie su stavané na objem svadobných šiat.

 

Čo môžeme očakávať od luxusnej limuzíny ?

 

Platí to čo pri bežných sériových autách – rôzne modely majú rôzne výbavy. Ale seriózne etablované firmy ktoré sa venujú prenájmu limuzín na špeciálne udalosti, akou svadba bez pochýb je, majú výbavu často štandardné vysokú. Asi základným prvom “výbavy” je profesionálny vodič ktorý odbremení svadobčanov od nepríjemnej povinnosti neoslavovat, ale voziť. Samozrejmosťou je pohodlný klimatizovaný priestor zostavený z prvkov najvyššej kvality, bar s chladničkou.

 

Koľko asi prenájom limuzíny stojí ?

 

Prenájom limuzíny rozhodne nieje lacná vec, ale keď si rozrátame všetky položky ktoré potrebujeme zabezpečiť pre hladký priebeh svadby, limuzína až tak nevyčnieva a poskytne nám za tie peniaze skutočne veľa hodnoty a skvelý zážitok. Cena samozrejme záleží od lokality a typu vozidla. Často využívané limuzíny sú napríklad Chrysler 300C Stretch Limousine, prípadne Ford Lincoln Town Cár. Jednou z chuťoviek je známy RAI Hammer – dlhá limuzína Hammer, ktorá síce nieje využiteľná v úzkych priestoroch lebo má mimoriadne problémy v úzkych zákrutách, ale zas pomalá jazda poskytne viac času využiť si tieto spoločne momenty. Ceny sa štandardné hýbu v okolí 100eur na hodinu prenájmu.

 

Dajte si záležať na výbere.

 

Keď už sa rozhodnete pre limuzínu, rozhodne neberte prvú čo vám padne do oka. Typov vozidiel vhodných na takéto účely nieje veľa, firiem ktoré poskytujú prenajimacie služby viac, a práve tam sa oplatí spraviť si širší prehľad. Rozhodne stavte na overenú firmu prenajimajucu limuzíny – ceny a najmä kvalita poskytovaných služieb je veľmi rôzna, často si zodpovedným výberom firmy od ktorej si prenajímate limuzínu môžte ušetriť problémy a peniaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.