Ochráňte vašu nehnuteľnosť pomocou alarmu a bezpečnostných dverí

Ak nemáte dostatočne chránenú svoju nehnuteľnosť, tak Vám hrozí jej vykradnutie. Zlodeji majú až 90% šancu, že sa im podarí do nezabezpečeného domu či bytu vlámať.

 

Ako najefektívnejšie ochrániť dom/byt ? 

 

Jedným z najlepších spôsobov ako dokážete efektívne ochrániť váš domov je tak, že si zabezpečíte poplašné zariadenie a zároveň aj bezpečnostné dvere a okná. V prípade, že máte záujem  o ešte väčšiu ochranu, tak môžete vsadiť na kamerový systém, ktorý je potrebné umiestniť na viditeľné miesto.  S takýmto ochranným systémom, si môžete byť istí tým, že Vás nikto nevykradne.

 

Kedy je najvyššie riziko vlámania ?

 

Jednoznačne vieme povedať, že do nezabezpečeného domu/bytu, hrozí vlámanie kedykoľvek. Najvyššie riziko je najmä v letnom a zimnom období. Doslova rajom pre zlodejov sa stávajú opustené a nezabezpečené domy počas týchto mesiacoch. Aj z tohto dôvodu pred letom alebo Vianocami, ľudia najčastejšie kupujú ochranné systémy.

 

Zabezpečenie alarmom

 

Alarm je zariadenie, ktoré Vám prinesie dokonalú ochranu vašej nehnuteľnosti za veľmi priaznivú cenu. Skutočne kvalitné alarmy dostanete na trhu už od 50 eur. Jedná sa o výhodnú investíciu, ktorá sa oplatí. Okrem toho, že Vašu domácnosť ochráni pred prípadným zlodejom, tak vám poskytne informácie o spotrebe energie, úniku plynu či požiari.

Bezpečnostné dvere a okná Okrem samotného alarmu je vhodné investovať aj do bezpečnejších dverí a okien. Ak sa rozhodnete ochrániť váš majetok iba pomocou bezpečnostných dverí, tak síce nezískate 100% záruku ochrany, ale značne zmaríte zlodejom ich šance na vlámanie.  Okná je dobré zabezpečiť pomocou bezpečnostných fólií, špeciálnych žalúzií a vonkajšími roletami. Samozrejmosťou sú aj uzamykateľné kľučky, ktoré zabránia neoprávnenej manipulácii s kovaním z exteriéru aj interiéru.

Nezabúdajte aj na to, že zabezpečenie domácnosti, zvyšuje  hodnotu vašej nehnuteľnosti !

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.