Ochráňte s najlepšie ako môžete

MAGMA W STANDARD

Nie je žiadnou novinkou, že v počet trestných činov na svete stále narastá. Môžeme to sledovať každodenne v televízii, počúvať v rádiu  či čítať v novinách.  Čo si budeme hovoriť, nie každý má postavu wrestlera, ani dostatok sily a odvahy aby sa dokázal obrániť pre útočníkom. Výrobcovia modernej techniky však na nás slabších nezabudli!  Vytvorili účinný prístroj, ktorý je zameraný na našu osobnú ochranu. Tento malý prístroj, obsahuje trojitú ochranu, proti ktorej nemá žiaden násilník šancu! Prístroj Vám poskytne najmodernejší systém osobnej ochrany. Obsahuje baterku, obranný sprej a alarm. Navyše sa ľahko ovláda, nezavadzia, a hlavne rýchlo odplaší útočníka!

Trojitý spôsob ochrany

  1. Vyhľadávacie svetlo

Zariadenie disponuje vysoko výkonným LED svetlom, ktoré má dosah až neuveriteľným 50 metrov! Prístroj tiež má funkciu zoom, s ktorou dokážete osvetliť plochu okolo seba alebo upriamiť svetlo priamo na páchateľa, a tým ho oslepiť.

  1. Obranný slzný sprej

Bez toho slzného spreja už neurobíte ani krok. Má úžasný dostrel až 6 metrov a obsahuje nádobu s 15 ml peprovou náplňou! Účinný prostriedok k tomu, aby ste útočníka okamžite paralyzovali.

  1. Ochranný alarm

Niekde v slepej uličke mesta by Vás zrejme nikto kričať nepočul, ale čo poviete na 125 decibelový alarm? To je už iná káva, čo poviete?.

Mnoho iných užitočných pomôcok nájdete na svetspionov.sk

MAGMA S II PREMIUM

Tento multi obranný prostriedok je modernejšou verziou MAGMA W STANDARD. Okrem už vyššie spomínaných troch spôsobov ochrany, ktorými sú: vyhľadávacie svetlo, slzný sprej, alarm, disponuje aj dvoma novinkami.

  1. Ochrana proti krádeži

Zariadenia obsahuje funkciu na detekciu pohybu, nárazov a vibrácii. V zariadení je tiež integrovaný obvod MICOM, ktorý zabezpečí, že vaša batožina sa už nikdy nestratí!

  1. Ochrana osobných vecí

Prístroj navyše deteguje aj zvuky a otrasy. Stačí ak ho umiestnite na miesto, ktoré chcete chrániť. Po zachytení akékoľvek zvuky či pohybu, sa aktivuje silný alarm, ktorý zaručene odplaší zlodeja.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.