Nezabudnite na lubrikačný gél

Nedostatočná vlhkosť pošvy spôsobuje ťažkosti pri pohlavnom styku. Ak sa to týka aj Vás, tak nezúfajte. Nemusíte hneď utekať za vašim gynekológom! Rýchlu  a účinnú pomoc, Vám prinesie lubrikačný gél, ktorého výber je naozaj široký.

 

Kde ho kúpiť ?

 

Lubrikačný gél v dnešnej dobe kúpite takmer všade. Dostať ho v drogériách, sex-shopoch, na benzínke, v potravinách, na internete  a samozrejme, že aj v lekárňach. Práve v lekárňach majú najväčší a často aj lacnejší výber.

 

Aký je výber ?

 

Výber lubrikantov je skutočne pestrý, veď sa pozrite :

  • Neparfumované vs parfumované. Neparfumovaný čiže bez chuti je klasika. Jednoducho nič ním nepokazíte. Ak vám však parfumované verzie neprekážajú, tak siahnite radšej po nich. Vnesú do vašej spálne ohromujúco zmyselný, zväčša ovocný pôžitok.  Sex bude pre Vás doslova gastronomickým vrcholom. Záleží len na Vás či tento vrchol dosiahnete s jahodovou, melónovou, čokoládovou, kávovou alebo inou vzrušujúcou  príchuťou.
  • Chladivé vs hrejivé. Dáte prednosť mrazivej vášni alebo preferujete radšej vášeň, ktorá Vás zahreje ? Vyskúšajte chladivé a hrejivé gély, ktoré Vás príjemne osviežia alebo pekne rozpália. Nebojte sa experimentovať.
  • Silikónové a vodné. Prajete si lubkrikant, ktorý je citlivý a jemný k vašej pokožke? Rozhodne vyskúšajte taký, ktorý je na vodnej či silikónovej báze. Tieto gély Vás nebudú páliť, nevyschnú a navyše zanechajú vašu pokožku príjemne hebkú. Tak šup šup do obchodu.
  • Probiotické či masažné. Ak Vás trápia kvasinkové infekcie, ale už viac nechcete držať sexuálny pôst, tak vyskúšajte probiotický lubrikant, s ktorým už nebude taká citlivá na zmeny vo vašom  pošvovom prostredí. Ak si kúpite masážny lubrikačný gél, tak kúpite  dva v jednom! Takýto gél má využitie pre skvelý sex, ale aj pre romanticko-relaxačnú masáž.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.