Netradičné špionážne veci

O špionážnom pere kamere či o rôznych odpočúvacích zariadeniach, ste už istotne počuli. Z toho dôvodu, sme pre Vás pripravili článok o netradičných špionážnych pomôckach ako je kamera v USB kľúči, budík s detekciou pohybu či puzdro na blokovanie signálu.

Špionážna kamera ukrytá v USB kľúči s detekciou pohybu

So špionážnou kamerou ukrytou v USB kľúči, dokážete robiť fotografie a videá s vysokým rozlíšením. Zariadenie má ľahké a jednoduché ovládanie, elegantný vzhľad a ľahko sa prenáša. Ide o výborné, praktické  zariadenie  na zabezpečenie rodiny, ktoré využije každý. S touto nenápadnou kamerou môžete robiť video záznamy a nikomu ani len nenápadne, že vo vašom USB máte skrytú micro kameru. Prístroj tiež disponuje funkciou detekcie pohybu.

Špionážny budík s detekciou pohybu

Tieto špionážne hodiny, sú nielen peknou dekoráciou do Vašej kancelárie, ale aj veľmi praktickou pomôckou. Ak vo svojej kancelárii mávate často dôležité schôdzky, ktoré chcete mať zaznamenané, tak sú tieto špionážne hodiny tou správnou voľbou. Hodiny disponujú funkciou automatickej aktivácie, to znamená, že vo chvíli keď sa pred objektívom kamery objaví pohyb, začnú hodiny automaticky nahrávať video. Tieto špionážne hodiny majú vysoké rozlíšenie fotografií a  veľmi kvalitné batérie. Na tomto multifunkčnom zariadení  s množstvom funkcií ako je: video, zvukový záznam, indukčné video, fotografovanie, web kamera, elektrický budík s hodinkami na ukladanie súborov, s vysokokapacitnou batériou. S týmto budíkom, tiež môžete využiť aj na detekciu pohybu. Zariadenie je ideálne na zabránenie krádežiam.

Špionážne puzdro na blokovanie signálu

Nedovoľte aby Vás odpočúvali, či špehovali! Chráňte svoj telefón pred neoprávneným odpočúvaním alebo sledovaním Vašej polohy. Cez mobilný telefón Vás niekto môže odpočúvať, či sledovať Vašu polohu. Zabráňte tomu! Ako ? Stačí ak vložíte Váš mobilný telefón do tohto špionážneho puzdra a všetky signály budú nedostupné. Všetky volania na Váš telefón budú rázom zablokované. Puzdro blokuje všetky bezdrôtové signály ako sú GPS trackery, GSM trackery, mobilné telefóny a podobne.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.