Najvýhodnejšia preprava za pár minút

 

Či už ste niekedy potrebovali prepraviť nábytok, domáceho maznáčika alebo tovar zo zahraničia, tak Vás  určite prekvapili vysoké ceny  prepravných spoločností.  Práve preto, si v tomto článku povieme o tom, ako si vybaviť najvýhodnejšiu prepravu za pár minút.

Záruka najvýhodnejšej prepravy – getshipment.sk. Jedná sa o spoločnosť, ktorá zabezpečuje komplexné služby v oblasti prepravy. V tejto platforme sa stretávajú tí, ktorí potrebujú prepraviť s tými, ktorí ponúkajú prepravné služby. S getshipment platformou prepravíte čo potrebujete rýchlo, jednoducho, spoľahlivo a ešte aj  ušetríte.

 

Ako ušetrím ?

 

Ako sme už vyššie spomínali, hovoríme o najvýhodnejšej preprave. Ako je teda možné, že ceny nie sú tak vysoké a vy dokážete ešte ušetriť ? Celé kúzlo tkvie v nákladnej preprave, ktorá prebieha po plánovaných trasách. Práve vďaka tomu, dokážete ušetriť až do 75% zo štandardných cien.

 

Prečo si vybrať práve getshipment.sk ?

 

Dôvodov je hneď niekoľko: preprava čohokoľvek  kamkoľvek, dopyt a ponuka na rovnakom mieste, profituje zákazník aj prepravca, iba overení prepravcovia, jednoduchá komunikácia, priestor pre interakciu, bezpečný platobný  a fakturačný priestor.

 

Vybavenie za pár minút ?

 

Getshipment.sk , Vám ponúka prepravu, ktorú si vybavíte za pár minút.  V prvom rade vyplníte krátky formulár, v ktorom uvediete čo chcete prepraviť a kedy a kde to chcete doručiť.  Následne odošlete ponuku a čakáte.  Za krátku dobu sa Vám ozvú prepravcovia s cenovými ponukami a vy si jednoducho vyberiete toho správneho. Nakoniec ostáva si len  dohodnúť detaily, uskutočníť objednávku a všetko je vybavené.

 

Na čo si  treba dať pozor ?

 

Pozor by ste si mali dať najmä na DPH a clo. Nezabúdajte, že DPH musíte zaplatiť v prípade, ak kupuje niečo nad sumu 22 eur. Clo platíte, ak je suma vyššia ako 150 eur.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.