Najkvalitnejší tehlový a kamenný obklad

Tehlové obklady sa postupne dostávajú do módy a kamenný obklad tiež nezaostáva. Čoraz viac ľudí túži po takom type obkladu vo svojej domácnosti. V tomto článku Vám predstavíme jednu z najlepších firiem, ktorá sa zaoberá práve týmito dvoma typmi obkladov.

Tehlový obklad, kamenný obklad a imitácia dreva

Firma BYT-IN sa zaoberá výrobou a predajom tehlových obkladov a kamenných obkladov pre interiér a exteriér ako aj dlažby v imitácií dreva pre záhrady, chodníky a terasy. Obklady sú vyrábané s dlhoročnými skúsenosťami. Dodajte svojmu domovu, chate, garáži, plotu, záhrade alebo akémukoľvek stavebnému prvku správnu atmosféru. Ich cieľom je vyrábať kvalitný tehlový a kamenný obklad s historickým nádychom pre moderné bývanie rovnako tak aj podvaly a šlapáky v imitácií dreva pre terasy, záhrady a chodníky.

Obklady sú z kvalitnej zmesi

Tehlový a kamenný obklad sú vyrábané z vibroliateho betónu, ktorý je doplnený prísadami na zušľachtenie zmesi, ktorej receptúra je majetkom firmy. Obklad je vyrábaný technológiou, ktorá zaručuje mrazuvzdornosť, farebnú stálosť, nízku nasiakavosť a difúznosť voči vodným parám. Tehlový obklad aj kamenný obklad má technické osvedčenia TSÚS.

Kvalitný kamenný a tehlový obklad bez straty času a za výbornú cenu

Obklady Stone Brick sú vhodnou alternatívou pre lícové tehly a drahé materiály zo zahraničia. S vysokou úrovňou kvality a neporovnateľne nižšou cenou sú tak obľúbeným dekoračným prvkom, ktorý vďaka jednoduchej montáži a vhodnej povrchovej úprave šetrí čas a peniaze.

Tehlový a kamenný obklad Stone BRICK dodáva akýmkoľvek stavebným prvkom nenahraditeľnú atmosféru.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.