Módne trendy roku 2017

Módne trendy roku 2017

Každý rok prináša do sveta módy niečo čo tu už bolo, ale aj niečo nové. My vám prinášame pár módnych typov na leto 2017, ktorými určite ohúrite každého naokolo.

Farby

Damska moda tento rok farbám praje. Najlepšie urobíte ak využijete farebnú škálu naplno. Nebojte sa kombinovať svetlo modrú spolu s ružovou a fialovou. Chybu neurobíte ani v prípade, ak skombinujete svetlo zelenú s bordovou a červenou. Možností máte veľa, tak to využite.

Všade samé pásiky

Okrem toho, že pásiky vám pomôžu zakryť pár kíl navyše, tak vás spravia tento rok IN. Už dávno neplatí, že vo vašom  outfite, by mal byť iba jeden kus oblečenia pásikavý. Tento rok budete trendy aj vtedy, keď váš outfit bude celý pásikový. Báť  sa nemusíte kombinácie úzkych pásikov s hrubými alebo kombinácie pásikov s inými geometrickými tvarmi. Zadovazte si minimalne pruzkovane stylove damske tricko – tento rok to bude zaklad outfitu.

Na veľkosti záleží

V tomto prípade nehovoríme o konfekčnej veľkosti, ale o veľkosti rukávov. Veľké volány, šaty s ramennými vypchávkami to je to, na čo nesmiete toto leto zabudnúť. V prípade a zvolíte takýto druh oblečenia, nezabudnite ani na svoj pás. Ten je vhodné zvýrazniť opaskom alebo sťahujúcim pásom.

Choď na to športovo

Tepláky, botasky, športová podprsenka, legíny a mnoho iného. Aj v takýchto veciach viete zaujať! Či už zvolíte jednofarebnú alebo viacfarebnú kombináciu, obtiahnuté alebo široké športové oblečenie, tak zaujmete vždy.

Obľúbené aj nenávidené

Buď ich milujete alebo nenávidíte. Reč je o volánoch. Toto leto, by ste im mali dať aspoň párkrát šancu. Kombinovať môžete malé s veľkými volánmi alebo volánovú sukňu či nohavice spolu s blúzkou s volánmi.

Tričká s politickým názorom

Rovnako ako v predošlom prípade, aj tričká s nápismi, buď máte radi alebo ich nemusíte. Toto leto sú doslova hitom. Zvlášť vyniknú tričká s politickým postojom.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.