Jazda v  luxusnom kabriolete – splňte si váš sen

Je vašim snom zajazdiť si na luxusnom aute, akým je kabriolet ? Ak nemáte peniaze na kúpu takého exkluzívneho tátoša, tak si ho jednoducho môžete prenajať. Jednou zo spoločností, ktorá prenajíma kvalitné kabriolety, je mottify.cz.  Spoločnosť Vám ochotne poradí so všetkým čo bude potrebné. Dokonca ani špeciálne požiadavky, nie sú žiadnym problémom. Splňte si váš sen a zajazdite si na kabriolete, kým to počasie ešte dovolí.

Na čo dbať pri výbere kabrioletu ?  Keď si budete vyberať kabriolet, tak si ho vyberajte najmä srdcom. V prvom rade je dôležité najmä to, aby ste sa cítili v ňom čo najlepšie. Ak ste si Váš kabriolet už vybrali , tak  dajte na chvíľu priestor rozumu.  Dobre si zvážte na akú trasu ho budete potrebovať. V tomto prípade sa určite informujte aj o spotrebe a ďalších jazdných vlastnostiach auta. Dôležité je vedieť aj to, či sa chystáte na romantický výlet vo dvojici alebo beriete na dovolenku celú svoju rodinu. Informujte sa aj o type strechy vášho budúceho kabrioletu.

 

Aký je výber a cena kabrioletu ?

 

Cena kabrioletu závisí na type respektíve značke auta a počte dní, na ktoré ho budete potrebovať. Pre najmenej náročných zákazníkov, sú dostupné kabriolety za veľmi priaznivé ceny. Na výber máte napríklad  RENAULT MÉGANE CABRIO, ktorý je tu pre Vás od 23 eur na deň. Auto pôsobí skutočne dizajnovo veľmi dobre a žltá farba mu dodáva ten správny šmrnc. Za rovnakú cenu, si môžete vybrať aj PEUGEOT 206 CC, ktorý má nádhernú modrú farbu. Je síce menší, ale ponúka všetko, čím má byť vybavený správny kabriolet.

Nestačí Vám RENAULT ani PEUGEOT ? Želáte si niečo exkluzívnejšie, ale nie príliš drahé ? Stredne nároční klienti, si môžu  objednať  MINI COOPER CABRIO 1972. Len za 65 eur na deň, sa môžete vyvážať na tomto vintage vyzerajúcom mini kabriolete.

Pre náročných klientov, je pripravené FERRARI 458 SPIDER. Tento luxusný červený kabriolet, Vám zaručí to, že Vás nikto neprehliadne na cestách. Budete doslova žiariť tak, ako vaše požičané auto. Cena tohto tátoša sa pohybuje od 765 eur na deň. Luxusným, ale zato cenovo  dostupnejším kabrioletom je MASERATI GRANCABRIO. Krásne biele auto, Vás jednoznačne očarí svojim exkluzívnym vzhľadom a cenou, za ktorú sa prenajíma.

Cena tohto auta je totiž podstatne nižšia než v predošlom prípade. MASERATI GRANCABRIO je tu pre Vás od 270 eur na deň.

Tak čo vybrali ste si ? Letné dni sa krátia, a preto nerozmýšľajte príliš dlho a objednajte si si Váš kabriolet.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.