Getshipment- najlepšia preprava

Potrebovali ste už niekedy  niečo previezť, ale nevedeli ste si vybrať vhodného prepravcu? V dnešnom článku, Vám prinášame informácie ohľadom jedného z najlepších webov kde nájsť prepravcov na Slovensku – getshipment.sk

 

Prečo GETSHIPMENT?

 

  1. Overení dopravcovia – Všetci dopravcovia sú hodnotení na základe skutočných objednávok, ktoré zrealizovali.
  2. Bezkonkurenčné ceny – Nákladná preprava prebieha po plánovaných trasách. Vy vďaka tomu môžete ušetriť až 75% zo štandardných sadzieb.
  3. Rýchlo a jednoducho – Vyplňte krátky formulár a ihneď môžete vyberať z ponúk od našich spoľahlivých dopravcov.\

 

Aké možnosti Vám GETSHIPMENT ponúka?

 

Dopravcovia s dodávkou – Preprava tovaru či doručenie balíka? Overení súkromní dopravcovia a spoľahlivé expedičné firmy z ich bohatej ponuky Vám s tým radi pomôžu.

Nákladná doprava – Súri vám preprava stavebného materiálu, nadrozmerných či ťažkých predmetov, na ktoré obyčajná dodávka nestačí? Nákladná doprava nad 3,5 t Vás s getshipment vyjde až o 75 % menej.

Preprava vozidiel – Realizovať prevoz dopravného alebo hospodárskeho vozidla môže byť finančne aj časovo veľmi náročné. Nehľadajte ďalej, najideálnejším riešením je práve getshipment!

Preprava nábytku – Zjednajte si na prevoz skrine či postele profesionálov so skúsenosťami aj dostatočne veľkým autom. Či už ide o prevoz nábytku z obchodu k Vám, alebo od Vás na zberný dvor, tak GETSHIPMENT.SK je tu vždy pre Vás!

Sťahovanie bytov a firiem – Lacné sťahovanie firiem aj súkromných osôb, bez starostí a stresu. Getshipment, Vám  poradí, ako sa na sťahovanie čo najlepšie pripraviť a zabezpečí Vám tých najlepších profesionálov.

Preprava zvierat – Preprava živých zvierat cestnou dopravou je úloha pre skúseného a dobre vybaveného dopravcu. Či už ide o domáceho miláčika, alebo hospodárske zviera, getshipment.sk Vám nájde zodpovedného partnera.

 

Čo všetko Vám getshipment pomôže prepraviť?

 

Bez ohľadu na to, čo potrebujete previezť, getshipment je tu vždy pre Vás. Toto všetko môže getshipment.sk  ešte dnes začať prevážať aj pre Vás: balený tovar a zásielky, chemikálie a iné špecifické materiály, potraviny a nápoje, maloobchodný tovar a suroviny pre ťažkú nákladnú dopravu.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.