Doprajte svojmu domovu energiu budúcnosti

Stále spotrebujete približne rovnaké množstvo elektriny a napriek tomu sú vaše účty každý rok vyššie ? Tento problém majú mnohé domácnosti. Príčinou je, že elektráreň vyrába často viac energie než skutočne potrebujeme. Takáto nespotrebovaná energia potom preteká do verejných sietí.

Existuje nejaké riešenie ? Jednoduchým a efektným riešením je energia budúcnosti – Intellige batéria. Ide o ekologicky čistú a obnoviteľnú energiu, ktorá je dostupná pre každého. Vytvorte si nezávislú, inteligentne a elektricky riadenú domácnosť, s ktorou navyše ušetríte.

S batériou od Intellige, prebytočnú elektrinu spotrebujete vtedy, keď to budete potrebovať. Vďaka inovatívnemu energetickému riešeniu si spotrebu energie a stav batérie od Intellige, môžete sledovať on-line.

 

Tri hlavné dôvody toho, prečo sa rozhodnúť pre batériu od Intellige

 

Prvým dôvodom je elektrina zo slnka cez deň aj v noci. Ako je to možné? Softvér, ktorý sa nachádza v batérii od Intellige, riadi spotrebu energie počas celého dňa. Ak teda nastane situácia, že energie je prebytok, tak softvér ju uskladní a využije v noci. S touto batériou nebudete mať už žiadnu nevyužitú  prebytočnú energiu.

Druhým dôvodom je zabezpečenie proti výpadkom elektriny. Batéria od Intellige  nielen vyrába a akumuluje elektrinu, ale aj  plní úlohu záložného zdroja. Ak sa Vám stane, že vypadne elektrina, systém sa jednoducho napojí na batériu a vy nemusíte pohnúť ani prstom.

Tretím dôvodom je ochrana proti drahej elektrine. Inteligentne, ekonomicky a efektívne, takto znie heslo batérie od Intellige. Systém, ktorý je zabudovaný v batérii, vie vyhodnotiť cenu elektriny. To znamená, že v prípade nízkych taríf elektriny, batéria elektrinu uskladní a následne ju použije vtedy, keď sa cena elektriny zvýši.

Intellige batériou môžete  80 hodín sledovať  televíziu, 55 hodín svietiť v celom dome, 21 hodín napájať počítač, 10 hodín používať mikrovlnku, 10 krát prať a 14 dní napájať chladničku s mrazničkou.

Batéria od Intellige, Vám prináša inovatívne riešenie pre vašu domácnosť, bola by škoda to nevyužiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.