Na čo nezabudnúť v svadobný deň ?

Svadobný deň je jeden z najdôležitejších v našom živote, všetko musí byť perfektné. A zároveň je to jedna z najnáročnejších udalosti ktoré musíme v živote zorganizovať. Svadba znamená týždne a mesiace priprav, veľa investovaných peňazí, stresu a času. Na čo všetko je potrebné myslieť a ako si to môžme uľahčiť ?

Priestory

Základom je samozrejme vybaviť priestory na svadbu a posvadobnu hostinu. Pokiaľ plánujete klasickú svadbu v kostole je potrebné zájsť na miestny farský úrad, nahlásiť svadbu a dohodnúť sa na voľnom termíne. Svadby bývajú väčšinou v soboty a tých s pekným počasím zas v roku nieje až tak veľa 🙂

Druhá vec ktorú treba mať na myslí je vybaviť dobrú reštauráciu v ktorej sa bude konať svadobná oslava. Rozhodujte sa podľa pripravenosti podniku zvládnuť takú udalosť, kvality kuchyne, samozrejme podstatná je aj cena. Treba myslieť aj na detaily – určite bude veľa pozvaných dochádzať a uvítajú možnosť ubytovania priamo na mieste. Je vaša resturacia spojená s hotelom ?

Vizáž nevesty

Zmanažovať svadbu je zložitá vec a všetky detaily sú podstatne. Ale to najpodstnejsie je samozrejme spokojná nevesta 🙂 Kúpu šiat netreba nechávať na poslednú chvíľu, výber je veľký ale tie najkrajšie kúsky sa míňajú prekvapivo rýchlo. V ideálnom prípade sa štýl šiat zladí s celkovým duchom svadby. Keď plánujete modernú párty, nevesta si môže dovoliť jednoduchšie, ľahšie šaty. Klasická svadba plná kvetov a pátosu si zas vyslovene pýta honosné bohato zdobené šaty s krásnou vlečkou.

Ďalšia podstatná vec je úprava vizáže. O dokonalý svadbny makeup sa postará svadobný salón. Starostlivosť o vlasy netreba podceňovať a v ideálnom prípade sa budúca manželka preorientuje na využívanie kvalitnej vlasovej kozmetiky už pár týždňov pred svadbou. Obzvlášť ak plánuje skvalitniť a vyživiť svoje zničené vlasy – napríklad profesionálnymi keratínovými prípravkami od Cocochoco Professional. S kvalitnými vlasmi sa pracuje oveľa ľahšie a kaderníčka v svadobnom salóne bude mať oveľa ľahšiu robotu.

Luxusná limuzína

Prvý dojem je len jeden. Príchod do kostola na luxusnej limuzíne je ten pravý spôsob ako začať svoj veľký deň. Našťastie si kôli tomu nemusíte rovno kupovať nové auto alebo požičiavať limuzínu za veľa peňazí na celý deň. Dnes existujú profesionálne služby ktoré poskytujú luxusné taxi práve na takéto príležitosti.

Zábava

Zodpovedný prístup k vlastnej svadbe je určite potrebný, ale nezabudnite na to najpodstatnejšie. Svadobný deň je hlavne o tom že ste sa rozhodli spojiť svoj život s milovaným človekom a má to byť hlavne zábava 🙂

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.