Cestujte za futbalom a splňte si Váš sen

Návštevy futbalové zápasu je neopísateľnou udalosťou v živote každé milovníka futbalu. Fanúšikovia si ho vedia vychutnať naplno nielen na domácej pôde, ale aj na pôde zahraničnej. Zažiť futbal v krajine, pre ktorú je futbal všetko je niečo čo musíte rozhodne zažiť!  Nenechajte si ujsť už žiadny skvelý futbalový zápas a vycestujte za ním s profesionálnou futbalovou cestovnou kanceláriou !

 

Prečo futbalová cestovka ?

 

Isto sa pýtate, že prečo sa rozhodnúť práve pre futbalovú cestovku. V prvom rade cestovať s futbaltour.sk, Vám prináša nielen športový zážitok, ale aj  spoznávanie európskych miest. V prípade, že neovládate jazyk danej krajiny, je pre Vás pripravený delegát, pri ktorom sa budete cítiť bezpečnejšie a lepšie. Cestovanie s cestovkou Vás bude stáť samozrejme lacnejšie a navyše sa o všetko vybavovanie postarajú za Vás profesionálni pracovníci.

 

Aké sú ďalšie dôvody ?

 

  • 100% garancia vstupeniek
  • Žiadne dodatočné poplatky
  • Kategórie vstupeniek podľa výberu
  • Individuálny prístup ku každej objednávke

Cena zájazdu verzus cena vstupenky

 

V tomto prípade si treba dávať pozor. V cena zájazdu je : obojsmerná letenka so všetkými poplatkami, ubytovanie minimálne na 1 noc v 3* hoteli (podľa požiadavky a potrieb viac nocí), vstupenka, ktorá je najčastejšie za bránkou a služby slovensky alebo česky hovoriaceho delegáta. Cena vstupenky teda znamená, že sa jedná o základnú kategóriu. V prípade ,že si želáte sedieť v inej vybranej časti štadióny, tak musíte si priplatiť.  Cena takéhoto príplatku závisí na od konkrétneho zápasu,  jeho dôležitosti a atraktivity.

 

Dôverujte, ale preverujte!

 

Platí to vždy a nevyhnú sa tomu ani cestovky, ktoré ponúkajú futbalové zájazdy. Predtým než sa rozhodnete kúpiť si takýto zájazd, tak si poriadne overte danú spoločnosť. Najlepším pomocníkom Vám v tomto prípade bude Google. Stačí ak doň napíšete názov danej spoločnosti a prečítate si nejaké recenzie. O kvalite hovorí aj počet klientov, ktorí s danou cestovkou už   vycestovali.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.