Carbon Coco – prírodný bieliaci zázrak

 

Nemáme ich rovnaké, no chceme ich mať všetci biele. Áno, reč je o zuboch. Len málokto z nás netúži po krásnych bielych zuboch. Už neplatí, že žiarivý biely úsmev majú len hollywoodske hviezdy alebo tí, čo sú pri peniazoch. V súčasnej dobe môžeme mať aj my krásne biele zuby a nemusíme vyhodiť za to veľa peňazí. V tomto článku si povieme o doslovom bieliacom zázraku, ktorý je navyše aj prírodný.

 

Tým zázrakom je Carbon Coco. Jedná sa o prírodný, kvalitný a bezpečný bieliaci prostriedok na zuby. Čo od neho môžeme očakávať? V prvom rade s Carbon Coco dosiahneme vybielené a žiarivé zuby. Okrem toho, nám navyše posilní zubnú sklovinu a zanechá svieži dych. To všetko v jednom produkte, ktorý neobsahuje žiadnu chémiu ani škodlivé prísady, ktoré by nám mohli uškodiť.

 

Teraz prejdeme rovno k trom produktom, ktoré nám zabezpečia snehobiely chrup. Prvým z nich je aktívne kokosové uhlie. Nie, nehovoríme o uhlí na grilovanie, ale o aktívnom uhlí, ktoré sa dokáže vďaka priľnavým schopnostiam, viazať na látky, a tým účinne odstráni škvrny a povlak z našich zúbkov.

 

Ak máme strach z konzistencie uhlia, tak  skvelou alternatívou pre nás je aktívna zubná pasta. Táto pasta neobsahuje fluorid a môžeme od nej očakávať brilantné výsledky. Napríklad zníženie tvorby baktérii až o 90%.

Čo ak na začiatok nechceme použiť  uhlie ani pastu ? V tom prípade môžeme vyskúšať organický kokosový olej. Jeho účinky nie sú o nič menšie, ako v predchádzajúcich dvoch produktoch. Práve naopak! S týmto olejovým zázrakom sa výrazne zbavíme zápachu z úst a ako bonus získame svieži mätový dych.

Či už sa rozhodneme vyskúšať konkrétny jeden výrobok alebo kombináciu všetkých, určite nebudeme ľutovať.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.