Carbon coco organický olej – 100 % prírodné bielidlo  

Liečivé schopnosti olejov, sú známe už niekoľko tisícročí. Svedčí o tom aj samotný ájurvédsky rituál, počas ktorého sa odstraňujú chemické látky z našich úst a tiel. V nasledujúcom článku, si povieme o účinkoch, zložení, správnom používaní a výhodách kokosového oleja.

 

Čo je oil pulling?

 

Jedná sa o kokosový olej, ktorý sa v ústach premiešava približne 5 až 15 minút. Najlepšie je olej používať ráno. Po použití kokosového oleja nezabudnite ústnu dutinu vypláchnuť  a umyť si vaše zúbky.

 

Prečo používať kokosový olej ?

 

Dôvodov je hneď niekoľko. Prvým je, že sa zbavíte zubného povlaku, ktorý je zodpovedný za vznik zubných kazov, chorôb ďasien,  zápachu z úst alebo nežiaduceho zafarbenia zubov. Druhým dôvodom je to, že sa z tela odstraňujú  chemické látky.

 

Carbon Coco – kokosový olej je iba z kvalitných ingrediencii!

 

Pri tomto výrobku, máte 100 % istotu v tom, že sa skladá iba z kvalitných ingrediencii, ktoré sú jednoduché, organické, prírodné a najmä overené! Môžete si byť istý, že tento organický olej, neobsahuje žiadne škodlivé látky ani alkohol! Jedinou prísadou je mätová esencia, ktorá sa postará o Váš  dlhotrvajúci  svieži dych.

 

Ako dlho ho treba používať ?

 

Carbon Coco organický olej, môžete používať  ako dlho chcete. Začiatočníkom sa odporúča  používať kokosový olej minimálne 14 dní.

Aké sú výhody ?

  • zdravšie zuby, zdravá ústna dutina, čistejšia pokožka a zlepšenie celkového zdravia
  • krásne biele a lesklé zuby
  • prirodzený anti-bakteriálny účinok
  • odstránenie nežiadúcich škvŕn
  • dlhotrvajúci svieži dych a príjemná mätová chuť

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.