Aké by malo byť online kasíno ?

V nasledujúcom článku Vám prinášame pokračovanie vlastnosti, ktoré by malo spĺňať každé kvalitné online kasíno.

Kasíno plne akceptuje hráčov z vašej krajiny

Vždy sa najprv uistite, že kasíno plne akceptuje hráčov z krajiny v ktorej bývate.  Mnoho krajín totiž zakazuje pôsobenie online kasín na ich území.  Môže sa vám stať, že kasíno vám síce dovolí zaregistrovať sa a hrať, v prípade výhry bude ale požadovať dôkaz trvalého pobytu z inej krajiny.

Dobrá reputácia

O kvalite online kasína najviac svedčí jeho reputácia. Vzhľadom na množstvo podvodov, je  dobré si ešte pred vložením peňazí overiť reputáciu online kasína. TIP: Pokiaľ sa rozhodnete overovať si reputáciu kasína sami, hľadajte na fórach venujúcim sa kasínam

Rešpektovaný regulátor

Každé online kasíno je oficiálne prevádzkované z niektorej krajiny.  Aby bolo totiž  možné prevádzkovať online kasíno z určitej krajiny, musí mať táto krajina vytvorenú legislatívu priateľskú k online gamblingu. Licencie vydáva buď štát, ktorý chce regulovať a zdaňovať online gambling vlastných alebo jurisdikcia ktorá chce kasínam umožniť podnikať medzinárodne. Dobrý regulátor by mal vždy stáť na strane férového gamblingu.

Primerane vysoké tržby v pomere k výhram o ktoré hráte, primerané limity na výbery peňazí

Zapamätajte si, že aj vyhráte veľmi veľkú sumu peňazí v malom kasíne, dosť mu tým narušíte cash-flow. Pred tým než sa pustíte do hry, odhadnite finančnú silu kasína. Určite si tiež overte limity na výbery.

Kasíno má vaše obľúbené hry

Kvalitné kasíno má na výber množstvo rozličných hier. Ak sú hazardné hry srdcu blízke, skontrolujte, či vybrané kasíno ich  ponúka dostatok na výber.

 Viete sa s kasínom dohovoriť

Kvalitné online kasíno by malo byť preložené do viacerých jazykov. Preložený web a obchodné podmienky vám zjednodušia pochopenie pravidiel kasína.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.